O nas

Co warto o nas wiedzieć?

W jaki sposób działa fundacja?

Misja fundacji

Celem fundacji jest promowanie regionów górskich oraz wspieranie turystyki.

Wspieramy turystykę poprzez zwiększanie świadomości ekologicznej społeczeństwa. Angażujemy w nasze działania znane osoby ze świata sportu, sztuki i biznesu.

1.jpg

Produkcja wideo

Na kanale Youtube naszej fundacji możesz znaleźć wywiady oraz filmy z regionów turystycznych.

Organizacja wydarzeń

Organizujemy wydarzenia turystyczne, krajoznawcze oraz kulturalne, takie jak: wernisaże i wystawy.  

Edukacja społeczeństwa

Nasz kraj jest piękny, musimy zacząć to zauważać. Naszym celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa.

2.jpg

Co chcemy osiągnąć?

Chcemy pokazać każdemu, kto jeszcze nie był w górach, że naprawdę warto tutaj przyjechać i zrobić to chociaż raz do roku. W przyszłości będziemy dążyć do tego, aby nasze rejony odwiedzali także turyści z całego świata, poprzez promowanie Polski głównie na arenie międzynarodowej.

Fundacja Z miłości do gór to przede wszystkim zespół 12 specjalistów w swoich dziedzinach, których połączyła wspólna pasja, jaką są góry. ? Każda osoba w tej ekipie, stanowi solidny fundament dotyczący realizacji wszystkich naszych, dokładnie przemyślanych i zaplanowanych działań. Naszą główną i najważniejszą misją na najbliższe miesiące jest wsparcie polskiej turystyki, która jak wiemy, mocno ucierpiała podczas pandemii Covid-19. Mocno wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się ją odbudować oraz przyczynić do jej rozwoju.

Nasze możliwości są nieograniczone, zwłaszcza że teren naszych działań ciągnie się od Karkonoszy po Tatry, Beskidy, Gorce, Pieniny i Bieszczady. Jako Fundacja wychodzimy obecnie z największym projektem w Polsce? Będą to wywiady z ciekawych miejsc, głównie z podróżnikami, blogerami czy miłośnikami gór. Nasze działania będą dostępne głównie pod postacią filmów krótkometrażowych dostępnych na platformie YouTube, ale również zobaczycie nas na Facebooku, Tiktoku czy Instagramie, na które Was bardzo serdecznie zapraszamy!

" Góry, choć są niezmienne, to ich smak dla każdego z nas jest inny." - Ryszard Pawłowski