Nasz zespół

Poznaj nas

Oto nasza

NIEZAWODNA drużyna!

Wiktor Potok

Wiktor Potok

Szefu

Właściciel agencji interaktywnej Vsky oraz sklepu internetowego związanego z górską turystyką. Z wykształcenia leśnik oraz Przewodnik Beskidzki.

Dawid Krasoń

Dawid Krasoń

Social media

Właściciel agencji marketingowej Loud Agency. Pierwszej w Polsce agencji opartej o video-marketing na platformie TikTok dla branży hotelarskiej oraz turystycznej. Na swoim koncie ma miliony wygenerowanych wyświetleń! Jego największą pasją jest właśnie tworzenie filmów, zdjęć oraz oczywiście góry!

Julia Nycz

Julia Nycz

Social media

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Interesuję się działaniem mediów społecznościowych oraz pasjonuję nowymi technologiami.

Justyna Soból

Justyna Soból

PR

Na co dzień pracuje w mediach, a po godzinach, szczególnie w weekendy wraz z rodziną podróżuje po górach, co relacjonuje na swoim blogu Odkrywając Beskidy.

Lukasz Szkaradek

Łukasz SZkaradek

Filmowiec

Miłośnik sportu, podróży i filmowania. Magister Wychowania Fizycznego, silnie związany z kształceniem dzieci i młodzieży w sportach podwyższonego ryzyka. W zimie jest instruktorem w znanej stacji narciarskiej Tylicz – Ski.

Tomasz Huszczo

Tomasz Huszczo

Projektant

Wychował się w Helu. Absolwent Wydziału Wzornictwa Przemysłowego i Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Pracuje w Beskidzie Sądeckim jako projektant graficzny.

Anita Dziekan

Anita Dziekan

Edukator

Blondynka, która kocha góry od Beskidów po Karkonosze, a także podróże małe i duże. Z wykształcenia przyrodnik, w duszy geograf i podróżnik, ukończyła Uniwersytet Jagielloński.

Tomasz Wolnik

Tomek Wolnik

Prezenter

Beskidzki Bradiaga. Podróżnik, bloger, felietonista, współzałożyciel Prowincjonalnego Klubu Podróżnika – cyklicznych slajdowisk podróżniczych w nowosądeckiej kawiarni „Prowincjonalna”.