Operator filmowy, pilot drona

Łukasz Szkaradek

Kilka słów o:

Miłośnik sportu, podróży i filmowania.  Magister Wychowania Fizycznego, silnie związany z kształceniem dzieci i młodzieży w sportach podwyższonego ryzyka. W swojej pracy najbardziej cenię kontakt z ludźmi i entuzjazm do poznawania nowych rzeczy, a także szczerość i otwartość młodych ludzi. Uwielbiam eksplorować świat i robić nowe rzeczy, poznając przy tym osoby z ciekawą historią, dzięki którym mogę poszerzyć horyzonty myślowe i kulturowe.

Jak dotąd, moim największym podróżniczym wyzwaniem była samotna wyprawa po USA,  w której zwiedziłem kilka największych stanów i parków narodowych. W Europie uwielbiam wyspy, ponieważ jest w niej cała esencja kontynentów w skondensowanym klimacie. Szczególnie do gustu przypadła mi Teneryfa z jej Parkiem Narodowym Teide. 

W 2018 zainteresowałem się filmowaniem. Które praktykuję do dziś. Daje mi dużo satysfakcji, mimo, iż jest niezwykle czasochłonne. Nagrywam z ziemi i powietrza, stale zgłębiając tajniki sztuki filmowej aby dostrzegać i uwieczniać niepowtarzalne momenty otaczającej rzeczywistości.  Przeszedłem kilka kursów, obejrzałem i oglądam wiele tutorial. Preferuję twórców anglojęzycznych. Mam otwarty umysł i zapał do pracy – myślę, że mój wkład w rozwój fundacji przyczyni się do jej dalszego rozwoju.

Jeśli masz ciekawe pomysły na stworzenie filmu, pisz śmiało, a chętnie je omówimy.

Znajdziesz mnie tutaj: