Copywriter, webmaster

Łukasz Dyrcz

Łukasz Dyrcz

Kilka słów o mnie:

Ukończyłem filozofię na Uniwersytecie Gdańskim. Obroniłem pracę poświęconą relacji władzy do moralności na podstawie filozofii Nicollo Machiavellego. Z zawodu jestem copywriterem, piszę teksty dotyczące kryptowalut, finansów, gospodarki oraz biznesu. Z zamiłowaniem dzielę się wiedzą, zdobytą w ostatnich latach w sposób mam nadzieję ciekawy oraz zrozumiały dla każdego.

Coraz częściej i chętniej porzucam na jakiś czas finanse, aby zająć się tworzeniem pasjonujących oraz co dla mnie najważniejsze skutecznych storytellingów. Zachwyca mnie potęga dobrze opowiedzianej historii, mam w planach zostać wirtuozem tej dziedziny.

Z zamiłowania zajmuję się zagadnieniami związanymi z samoobroną, sztukami walki oraz bronią białą. Mam uprawnienia instruktorskie, co w przyszłości zaowocuje. Jeszcze nie wiem jak, ale uda mi się wykorzystać to w jakiś ciekawy sposób. 

Jestem miłośnikiem dobrej kawy, ukończyłem kurs na baristę, na którym nauczyłem się parzyć doskonałą kawę. Umiejętność bezcenna podczas długich godzin spędzonych na opisywaniu obecnej sytuacji na rynkach walutowych oraz kryptowalutowych.

Znajdziesz mnie tutaj: